Мохамед Салах отпадна от следващите два мача в Египет, тъй като страховете от сериозна контузия намаляха
Breaking News | 2024-01-20 | 14:08:50

Треньорът на Ливърпул Юрген Клоп ще въздъхне с облекчение при новината, че контузията на подколянното сухожилие, която Мохамед Салах получи на Купата на Африка, е само напрежение и нищо по-значително.

Салах предизвика опасения за потенциално продължително прекъсване, след като накуцваше в първото полувреме на равенството 2-2 с Гана в четвъртък.

Въпреки това резултатите от сканиране разкриха мускулно разтежение, което според Египет ще извади нападателя на Ливърпул от следващите им два мача.

Това означава, че 31-годишният със сигурност ще пропусне последния мач на Египет от Група B срещу вече класирания Кабо Верде в понеделник и, ако преминат напред от група B, също и равенството между 1/8-те.